Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kimse Bilmez Fragman

<< 1 23 >>


Kimse Bilmez 3. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (1 Yorum) Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Dram, Aşk
Yönetmen: Ufuk Hakan Eren ile Kartal Çidamlı
Senaryo: Hasan Burak Kayacı
Kanal ve Yayın Günü: Atv - Salı - 20:00
Kimse Bilmez Oyuncuları: Keremcem (Ali), Özgü Kaya (Sevda), Engin Hepileri (Uygar), Mehmet Ali Kaptanlar (Amca), Sebahat Kumaş (Duygu), Zehra Yılmaz (Tuğçe), Özlem Başkaya (Hayriye), Taner Turan (Köksal) ve Adnan Biricik (Kurtbey)
Kimse Bilmez Konusu:

Yapımcılığını Baba Yapım'ın üstlendiği yeni dizi Kimse Bilmez dizisinin yönetmenliğini Kartal Çidamlı ile U.Hakan Eren üstleniyor. Başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal'ın yer aldığı Kimse Bilmez 11 Haziran 2019'dan itibaren her Salı akşamı Atv'de ekranlara gelecek. Dizinin genel hikayesi ise şu şekilde; Star olma hayalli kuran güzeller güzeli Sevda ile gizemli bir geçmişe sahip olan karizmatik Ali'nin hikayesi ekranlara geliyor.

Ünlü bir markanın yüzü olarak seçilmeyi başaran Sevda'nın ünlü olmasına bir adım kala kardeşinin Pilot isminde bir mafya liderinin eline düştüğünü eğer para bulamazsa kardeşinin öleceğini öğrenen Sevda'nın kardeşini kurtarmak için başvurduğu yöntem hayatının dönüm noktası olur. Kendisine saplantılı bir şekilde ilgi duyan Uygar ve adamlarından kaçan Sevda o gece Ali Hoca lakabıyla tanınan Ali Hüroğlu'nun evine sığınır. Ali'nin bu dünyadaki tek amacı ise kayıp kardeşini bulmaktır. Sevda'nın o gece Ali'nin evine girmesiyle hem kendi hayatını hemde Ali'nin hayatının değişmesine neden olur.

Keremcem (Ali Hüroğlu)

28 Aralık 1977 Muğla doğumlu yakışıklı oyuncu Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. Keremcem yıllarca gitar çalmaya devam etmiş 1966 yılında söz ve müziği kendisine ait olan Elimde Değil ile müzik dünyasına giriş yapmıştır. Aşk Oyunu dizisinde boy göstererek büyük bir kitleye ismini duyurmuştur. 2009 yılında askerliğini yapmış Seda Güven'le kısa süreli bir evlilik yaşamıştır. Başarılı oyuncu daha önce Tövbeler Tövbesi, O Hayat Benim, İki Yalancı gibi bir çok dizide başrol oynamıştır.

Özgü Kaya (Sevda Eğilmez)

17 Haziran 1996 yılında dünyaya gelen genç ve güzel oyuncu İstanbul Ünv. Devlet konservatuarı bölümünde eğitimini tamamlamıştır. İlk oyunuluk eğitimini Kanal D ekranlarınd ayayınlanan gençlik dizisi Adı Efsane'de Sibal karakteri ile yaşamıştır. Sonrasında ise Mehmetçik Kut'ül Amare ve Mahmetçik Kutlu Zafer dizilerinde yaşamıştır.

Engin Hepileri (Uygar Sarıkaya)

3 Mart 1978 yılında İstanbul'da hayata gözlerini açan yakışıklı oyuncu Emret Komutanım dizisinde Sinyor Seyfi karakteriyle tanınmıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Bu Kalp Seni Unutur Mu, Gönülçelen, Av Mevsimi, Kara Ekmeki Melek İle Serhat, 7Yüz gibi yapımlarda rol almıştır. Yakışıklı oyuncu son olarak ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Gülizar dizisinde Kartal karakterine hayat vermiştir.

Sebahat Kumaş (Duygu)

12 Mayıs 1989 Aydın'da dünyaya gelen güzel oyuncuyu Fox Tv'nin popüler dizisi olan Kalbimdeki Deniz dizisinde Diyar karakteri ile tanımıştık. Çocukluğu İzmir'de geçen güzel oyuncu Fotoğrafçılığa duyduğu ilgilden dolayı Üniversitede Fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünü bitirmiştir. Bir dönem modellik ile başlayan iş hayatına daha sonra 2009 yılında oyunculuk ile tanıştı. Daha önce Arka Sıradakiler, Bahar Dalları, Adanalı, Türk Malı, Muhteşem Yüzyıl, Kalbimdeki Deniz gibi dizilerde rol almıştır.

Burak Serdar Şanal (Pilot)

1988 istanbul doğumlu yakışıklı oyuncu Maltepe Üniversinde drama eğitimi almıştır. İlk olarak oyunculuk kariyerine Küçük Kadınlar dizisinde Koray karakteriyle başlamıştır. Avrupa Avrupa dizisinde Can karakteriyle ilgi odağı olmuştur. Yeşil Deniz dizisinde İsmail karakteriyle herkes tarafından tanınmıştır. Daha sonra Rüzgarın Kalbi dizisinde başrol oynayan Şanal istediği çıkışı yakalayamamıştır. Yeşil Deniz dizisinde rol arkadaşı olan Merve Akkaya ile 2016 yılında nişanlanmıştır. Son olarak İkisini de Sevdim dizisinde Murat karakterine hayat vermiştir.

Yorum Yap

Kimse Bilmez dizisine 1 Yorum Yapıldı
  1. Sedat: Keremcem'in efsane dizilerinden bir tanesi olacak bu yeni Kimse Bilmez dizisi.

Kimse Bilmez Dizisi Özet

Kimse Bilmez 3. Bölüm Fragmanı Özeti;

Sevda'yı Ali'nin evinden almayı başaran Uygar başına aldığı belanın farkına geç varır. Ali, Sevda'yı kurtarmayı başarır fakat yaralanmıştır. Uygar ve Pilot'tan kurtulmayı başaran Ali, yurttan hocası olan Tuğrul Baba'sının evine giderler. Ali'nin yaralı olduğunu bilen Uygar bunu fırsata çevirip bir an önce Ali'yi bulmanın telaşındadır. Ali'nin yerini öğrenmek için Hüdaverdi'yi konuşturmaya çalışır fakat büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Pilot mahallenin eczacısı Duygu'ya aşık olmuş ve duyguları da her geçen gün büyümektedir. Ali, Sevda'yı evine bıraktığında büyük bir sırrın da kapısını aralayacaktır.

Kimse Bilmez 2. Bölüm Özeti 

Bir markanın yüzü olarak seçildiği gün kardeşinin başına gelen kötü bir olay neticesinde Uygar'dan para çalmak zorunda kalmasıyla başı büyük bir belaya girmiştir. Polislerden ve Uygar'dan kaçmaya çalışan Sevda bir mahallede Ali Hoca lakaplı birinin evine sığınmasıyla Uygar'dan kurtulmayı başarır.